خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN http://www.iranbuy.org خرید VPN و فیلترشکن Tue, 15 Sep 2020 17:19:49 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.15 Vpn چیست؟ http://www.iranbuy.org/whats-vpn/ Tue, 15 Sep 2020 17:19:49 +0000 http://www.iranbuy.org/?p=1110 در این مقاله  سعی داریم تمامی اصطلاحات مربوط به vpn را مورد بررسی قرار دهیم .گام به گام همراه ما باشید تا هر چه بیشتر با این مبحث آشنا شوید. Vpn چیست؟ شبکه اجتماعی اختصاصی می باشد.vpn بر گرفته شده از عبارت virtual private Network می باشد.vpn ابزاری است برای برقراری ارتباط  در شبکه های ... ادامه Vpn چیست؟

نوشته Vpn چیست؟ اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
در این مقاله  سعی داریم تمامی اصطلاحات مربوط به vpn را مورد بررسی قرار دهیم .گام به گام همراه ما باشید تا هر چه بیشتر با این مبحث آشنا شوید.

Vpn چیست؟

شبکه اجتماعی اختصاصی می باشد.vpn بر گرفته شده از عبارت virtual private Network می باشد.vpn ابزاری است برای برقراری ارتباط  در شبکه های مختلف.

Vpn چیست؟
Vpn چیست؟

امروزه با توجه به افزایش استفاده از تکنولوژی در بسیاری از موارد زندگی روزمره تمامی شرکت ها و سازمان ها به دنبال یک شبکه ی پر سرعت و ایمن برای برقراری ارتباط هر چه بهتر و سریع تر هستند تا بتوانند در مسیر مد نظر خود به راحتی گام به سوی پیشرفت بر دارند.

Vpn  به عبارتی ابزار برقراری ارتباطات در شبکه ها می باشد که امروز استفاده از این ابزار نسبت به قبل افزایش پیدا کرده است  و تقریبا تمامی اقشار جامعه به ابزارهای برقراری ارتباطات در زمینه های مختلف نیاز دارند

سال ها قبل بسیاری از سازمان ها و شرکت های دولتی و غیر دولتی اطلاعات بسیار زیادی در دسترس داشتند که حتما می بایست در کوتاهترین زمان آن ها را با دیگر سازمان ها و شرکت های مرتبط به اشتراک می گذاشتند از این رو تمامی آن ها به دنبال شبکه های برقراری ارتباطات بوده اند.در آن دوران بیشتر از شبکه های WAN  استفاده می کرده اند.

به طور کلی VPN یک شبکه اختصاصی است برای برقراری ارتباطات در دنیای مجازی.

vpn
vpn

علت استفاده از vpn  چیست؟

همانطور که می دانید فضای کلی اینترنت بسیار پر ازدحام و نا امن است.vpn این امکان را فراهم می کند که شما عزیزان در فضایی خصوصی تر که محتص شخص خودتان است بتوانید فعالیت داشته باشید.عموما مکان یابی vpn ها بر اساس IP مد نظر می باشد که مبنای کار این است که IP مورد نظر معمولا در مکانی که شما به ان تعلق ندارید تعریف می گردد و به همین علت است که vpn می تواند محیط امنی را برای ادامه ی فعالیت های شما در فضای مجازی در نظر گیرد.در صورتی که شما وقتی در شبکه های اینترنتی هستید به راحتی با استفاده از vpn  ها می توانید بستر امنی برای خود ایجاد کنید.

حتما بخوانید : خرید Next VPN برای ویندوز – دلایل استفاده از Next VPN

Vpn ها به راحتی می توانند کارمندان و  پرسنل های یک مجموعه را به شبکه های خصوصی آن اداره و یا کمپانی ریموت کند حتی بدون نیاز به حضور فیزیکی افراد مختلف در ان محل.

با فعال سازی vpn به روی دستگاه های خود می توانید با ملیت های غیر واقعی به فضای اینترنت دسترسی داشته باشید.همانطور که امروزه اطلاع دارید محدودیت های بسیار زیادی برای دسترسی به اینترنت برخی کشور ها اعمال شده است.برای مثال در کشور ایران در حال حاضر محدودیت هایی برای دسترسی به شبکه اجتماعی تلگرام وجود دارد که به راحتی می توان از این محدودیت ها با استفاده از vpn  ها عبور کرد همچنین بسیاری از سایت ها امکان دسترسی در کشور ایران را ندارند و در صورت لزوم استفاده حتما می بایست از  vpn ها استفاده کرد.

خرید vpn
خرید vpn

هنگام استفاده از  vpn  با تغییر کشور محل سکونت خود به راحتی می توانید دسترسی امنی به سایت ها و برنامه های فیلتر شده داشته باشید.

مپثالی دیگر که در این بحث صدق می کند این است که شرکت بزرگ گوگل دسترسی به سرویس آنالیتیک را برای افراد مقیم در کشور ایران به طور کلی ممنوع کرده است به عبارتی افراد ایرانی اجازه استفاده از این سرویس را ندارند.اگر فردی بخواهد دسترسی به سرویس انالیتیک را داشته باشد حتما می بایست از  vpn  ها استفاده کند در اینصورت دسترسی آسانی خواهد داشت.

حتما بخوانید : با خرید VPN برای ویندوز از حریم خصوصی خود محافظت کنید!

یکی از مهمترین دلایل استفاده از  vpn  ها رمز گذاری اطلاعات شما در فضاها و شبکه های اینترنتی می باشد که در این حالت امنیت اطلاعات شما به حد قابل اطمینانی می رسد .

رمز گذاری تمامی داده های ترافیکی شما در فضای اینترنتی این حسن را به دنبال دارد که امکان ندارد کسی بتواند به اطلاعات و داده های شما دسترسی پیدا کند.

برای مثال هنگامیکه شما در یک رستوران هستید و مشغول استفاده از wifi ان مجموعه هستید ممکن است در همان حین هکری قصد سوء استفاده از اطلاعات شخصی شما داشته باشد و یا اینکه یک شرکت و یا یک سازمان به دنبال وضعیت شما در فضاهای مجازی و اینترنت باشند به راحتی با استفاده از  vpn  ها می توانید راه را برای آن ها ببندید.

در صورتی که تمایل به استفاده از  vpn  ها ندارید مشکلی برای برقراری ارتباط شما پیش نمی اید فقط نکات فوق را حتما مد نظر داشته باشید تا بتوانید راحتر در مورد ان ها تصمیم بگیرید.

ضمنا باید به این نکته نیز توجه داشت که هنگامیکه شما از  vpn استفاده می کنید سرعت انتقال داده ها در فضاهای مجازی و شبکه های اینترنتی بسیار افت خواهد کرد این امر به این دلیل است که شما به جای ارتباط مستقیم با شبکه های اینترنتی از یک رابط استفاده می کنید که بدیهی است سرعت شما کاهش پیدا کند.

این حقیقت مثل این می ماند که شما برای رسیدن به مقصد خودتان به جای انتخاب مسیر مستقیم,مسیری را انتخاب نمایید که فرعیات زیادی دارد.البته این افت سرعت در انتقال داده ها را با استفاده از سرور های اتصالی بهتر تا حد زیادی می توانید جبران کنید.

کیفیت vpn های مورد استفاده شما و همچنین سرور های اتصالی در سرعت انتقال داده ها نقش به سزایی دارند که می توانید با تحقیقات گسترده در این زمینه بهترین آن ها را برای وسایل مورد استفاده خود برگزینید.

یک فیلتر شکن مطلوب چه ویژگی هایی دارد؟

در عصر تکنولوژی امروز تعدد برنامه های مرتبط با شبکه های اینترنتی به راحتی به چشم می خورد و بدیهی است هنگامیکه دایره انتخابات گسترده می شود گزینش یک مورد سخت تر خواهد شد.

از این رو انتخاب یک vpn خوب با ویژگی های مطلوب دشوار است ولی در صورتیکه شما اطلاعات کافی برای محصول مورد نیاز خود داشته باشید این مسیر برایتان راحت تر خواهد شد.

حتما بخوانید : رفع محدودیت های اینستاگرام با خرید VPN برای اینستاگرام

شما این محصول را هم می توانید به صورت رایگان دانلود کنید و هم اینکه هزینه بپردازید و بخرید.اگر بصورت رایگان دانلود کنید ممکن است اطلاعات شما توسط سرور های آن ذخیره شود و منجر به ایجاد مزاحمت گردد زیرا اینگونه  vpn ها که به صورت رایگان در دسترس شما قرار می گرد عموما  از امنیت قابل توجهی برخوردار نیستند.ولی در صورتیکه شما برای دریافت این محصول هزینه بپردازید تمامی سرور ها متعهد به نگهداری اطلاعات شخصی شما نزد خودشان هستند.این موضوع را حتما مد نظر داشته باشید که برای داشتن یک vpn خوب باید هزینه پرداخت کنید در غیر اینصورت نمی توانید سرویس خوبی دریافت کنید.

فروش اطلاعات شخصی بسیاری از کاربران امروزه به منبع مالی بسیار غنی و مهمی برای هکر های شبکه های اینترنتی تبدیل شده است از این رو در انتخاب این گونه سرور ها حتما جدی و سخت گیرانه عمل نمایید تا شاهد عواقب آن نباشید.

وی پی ان چیست؟
وی پی ان چیست؟

چگونگی استفاده از vpn

نکته ایی که امروزه بسیار با اهمیت است استفاده بسیار اسان از  vpn ها می باشد که بدون هیچ دغدغه ایی شما می توانید با کمترین اطلاعات در این زمینه از آن ها استفاده نمایید . زمانی که  vpn مورد نظر خودرا خریداری کردید حتما به یک برنامه client برای اجرای آن نیاز دارید که این برنامه به سهولت هم بر روی سیستم کامپیوتر و هم بر روی تلفن همراه شما قابل نصب می باشد.برای وارد شدن به اکانت  vpn خودتان حتما باید این برنامه را برای روی سیستم مورد نظر خود داشته باشید.قابل ذکر مجدد است که برای vpn هایی که شما هزینه پرداخت می کنید می بایست این برنامه را فعال داشته باشید تابرای برقراری به اکانت خود دچار مشکل نشوید.

به طور اجمالی شما برای متصل شدن می بایست قطعا IP خودتان را از یک کشور جهان انتخاب کنید و به فعالیت خود در ان زمینه ادامه دهید.

به عنوان مثال اگر شما سرور خود را کشور آلمان انتخاب کنید,شما به عنوان یک فردی که در المان اقامت دارید شناخته می شوید و تمامی دسترسی ها برای شما بدون محدودیت می باشد در صورتیکه فیلتر خاصی برای این کشور اعمال نشده باشد.

هنگامی که شما برای برقراری ارتباطات خود در شبکه های اینترنتی و فضاهای مجازی از  VPN ها استفاده می کنید عملا بعد مسافت برای شما بی معنی خواهد شد .همانطور که اشاره شده شما به راحتی با انتخاب سرور خود از کشور های دیگر می توانید به عنوان فردی که در ان کشوراقامت دارد از محدودیت های اعمال شده گذر کنید و به هر آنچه می خواهید دسترسی پیدا کنید بدون کوچکترین مشکلی.

استفاده از این سرور ها امنیت را در زمان فعالیت شما در شبکه های اینترنتی بالا می برد و دیگر لازم نیست مدام دلهره ی عدم امنیت داشته باشید.اطلاعات شخصی هر فرد بسیار با ارزش می باشد و حکم هویت ان شخص را دارد از این رو می بایست به طور سخت گیرانه ایی از ان ها محافظت کرد .همانطور که در مطالب فوق ذکر شده یکی از راه های ایمن برای جست و جو در فضاهای مجازی استفاده از  VPN ها یا همان فیلتر شکن ها می باشد که می توانند خیال شما را از این بابت تا حدودی راحت کنند.هنگامی که شما از این سرور ها استفاده می کنید دیگر شاهد مشکلات بسیاری که  ناشی از فعال سازی پروتکل ها می باشند نیستید.اگر شما با شبکه های اینترنتی بسیار سر و کار داشته باشید مشکلات استفاده از پروتکل های مختلف برایتان محسوس است .یکی از بهترین راه های نادیده گرفتن این مشکلات استفاده از فیلتر شکن هاست.

VPN
VPN

کد گذاری در vpn

کد گذاری از دیگر مزایای فیلتر شکن ها محسوب می شود.این کد گذاری در زمینه حفاظت از اطلاعات شخصی افراد مختلف بسیار با اهمیت است . کد گذاری بدین صورت تعریف می گردد.کد گذاری شامل ترجمه اطلاعات گوناگون در زمینه های مختلف به رمز های خاص می باشد که به سیستم های دیگری در زمان مناسب ارسال می شوند.هنگامیکه این کد ها ارسال می گردد قاعدتا دستگاه گیرنده نیز می بایست حتما قابلیت ترجمه و کد خوانی را داشته باشد.در صورتی که دستگاه گیرنده قابلیت کد خوانی نداشته باشد با مشکلات متعددی رو به رو خواهید شد.

حتما بخوانید : لذت استفاده از شبکه های مجازی با خرید وی پی ان اندروید

قبل از ارسال حتما از این قابلیت بسیار مهم و حیاتی دستگاه گیرنده اطمینان حاصل فرمایید.

این کد گذاری از طریق دو روش مرسوم انجام می پذیرد.

1-روش متقارن:در این روش نوع رمز به کار رفته در فرایند کدگذاری به همراه اطلاعات مربوطه در کوتاهترین زمان ارسال می گردد.در طی این عملیات دستگاه فرستنده اطلاعاتی را که دریافت کرده است طبق اصول و قوانین خاصی که برایش تعریف شده است به رمز های خاصی تبدیل و ترجمه می کند و سپس به سیستم گیرنده ارسال می کند.سیستم گیرنده با دریافت اطلاعات مربوطه و راهنمایی های کد گذاری رمزهای دریافت شده را ترجمه می کند.

همانطور که از اسم این روش قابل استنباط است کدگذاری و ارسال آن ها دقیقا به شکل متقارن با هم دیگر انجام می شود که در این صورت از هر گونه فوت وقت جلوگیری خواهد شد.

2-روش دو کلید:در این روش از دو کلید برای هر یک از عملیات رمز گذاری و ارسال آن ها استفاده می شود و برخلاف روش اول به صورت متقارن و همزمان انجام نمی پذیرد.اطلاعات رمز گذاری شده بطور ویژه ایی کلید عمومی ایی را در اختیار می گیرند و این در صورتی است که سیستم گیرنده نیز باید کلید مخصوصی را دارا باشد که از قبل برای آن تعیین شده باشد.

در این روش برای بازخوانی تمامی اطلاعات دریافت شده توسط سیستم گیرنده می بایست حتما هر دو کلید در دسترس باشد تا خواندن کد ها  به سهولت برای افراد امکان پذیر شود.

در حالت کلی vpn  یک ارتباط رمزگذاری شده است که شما در این ارتباط از امنیت بالایی در شبکه های اینترنتی برخوردار هستید و با اطمینان کامل می توانید اطلاعات شخصی خود را که بسیار با اهمیت هستند را نگهداری و یا ارسال کنید.

هنگام استفاده از فیلتر شکن ها حتما به این نکته توجه داشته باشید که اعتبار سرور مد نظر شما بسیار مهم می باشد و شما نیز می بایست حتما به اعتبار آن واقف باشید .در غیر اینصورت فضایی نا امن برای شما ایجاد خواهد شد که هر لحظه امکان هک شدن اطلاعات شما در فضاهای مجازی وجود دارد.

امیدواریم مطالب فوق شما را در مسیر رسیدن به اهدافتان کمک کند.

مانا باشید.

نوشته Vpn چیست؟ اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
رفع محدودیت های اینستاگرام با خرید VPN برای اینستاگرام http://www.iranbuy.org/eliminate-instagram-restrictions-by-purchasing-a-vpn-for-instagram/ Wed, 19 Aug 2020 19:53:37 +0000 http://www.iranbuy.org/?p=1102 رفع محدودیت های اینستاگرام با خرید VPN برای اینستاگرام   اگر اخبار روز تکنولوژی را دنبال می کنید، حتما شنیده اید که قرار است رئیس جمهور آمریکا یعنی ترامپ برنامه چینی Tik Tok را در کشور آمریکا ممنوع کند. خرید VPN برای اینستاگرام و Tik Tok بسیار موثر است و از روبرو شدن با صفحه ... ادامه رفع محدودیت های اینستاگرام با خرید VPN برای اینستاگرام

نوشته رفع محدودیت های اینستاگرام با خرید VPN برای اینستاگرام اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
رفع محدودیت های اینستاگرام با خرید VPN برای اینستاگرام

 

خرید vpn اینستاگرام
خرید vpn اینستاگرام

اگر اخبار روز تکنولوژی را دنبال می کنید، حتما شنیده اید که قرار است رئیس جمهور آمریکا یعنی ترامپ برنامه چینی Tik Tok را در کشور آمریکا ممنوع کند. خرید VPN برای اینستاگرام و Tik Tok بسیار موثر است و از روبرو شدن با صفحه فیلترینگ جلوگیری می کند و از این جهت می توانید به صورت آزاد در سطح اینترنت گردش داشته باشید.

در این روزها، خبر فیلتر شدن اینستاگرام بسیار دست به دست می شود و ممکن است به زودی این شبکه اجتماعی در ایران مسدود و ممنوع شود. از این جهت شما با خرید VPN برای اینستاگرام می توانید به راحتی در سطح شبکه اینستاگرام گردش داشته باشید.

چرا باید خرید VPN برای اینستاگرام انجام داد؟

هنگامی که اقدام به خرید VPN برای اینستاگرام می کنید، اتصال اینترنت شما از طریق یک سرور خصوصی تغییر مسیر می یابد. با استفاده از VPN به عنوان واسطه، آدرس IP شما مخفی خواهد شد و از هویت شما محافظت می کند. هرگونه اطلاعات شخصی که هنگام اتصال متصل می شوید رمزگذاری می شود و به عنوان یک کد غیرقابل خواندن منتقل می شود و از این جهت دیگر در اینستاگرام شناسایی نخواهید شد. به این روش، ISP شما قادر به مشاهده وب سایت هایی نیست که شما بازدید می کنید، یا از چه برنامه هایی استفاده می کنید یا هر دیتایی که ارسال می کنید و دریافت می کنید، منبع آن کجا است.

با خرید VPN برای اینستاگرام :

 • در برابر اتصالات WiFi عمومی از حساب کاربری اینستاگرام شما محافظت می کند
 • VPN ها به شما امکان می دهند ارتباطات رمزنگاری نشده ارسال شده به دستگاه را رمزگذاری کنید، بنابراین اگر داده های شما رهگیری شوند، غیرقابل خواندن خواهند بود.
 • ناشناس بودن آنلاین را در سطح اینستاگرام به شما ارائه می دهد
 • VPN آدرس IP، مکان و فعالیت شما را مخفی می کند تا بتوانید اینترنت را به صورت ناشناس مرور کنید.
 • به شما امکان می دهد به محتوای جغرافیایی مسدود شده دسترسی پیدا کنید
فیلترشکن برای اینستاگرام
فیلترشکن برای اینستاگرام

محافظت از حساب کاربری اینستاگرام در برابر استفاده از وای فای عمومی با خرید VPN برای اینستاگرام

یکی از کاربردهای اصلی خرید VPN برای اینستاگرام، ایمن ماندن در یک ارتباط نا امن، مانند هنگام مرور اینترنت در WiFi در فرودگاه ها، کافه ها و هتل ها است. بدون داشتن اطلاعات کافی، به همان شبکه عمومی که وصل هستید ممکن است یک هکر اقدام به انتشار بدافزار بر روی دستگاه تلفن شما کند و از این جهت اکانت اینستاگرام شما را هک کند.

ناشناس بودن آنلاین در اینستاگرام با خرید VPN برای اینستاگرام

همانطور که پیشتر ذکر شده، ارائه دهندگان خدمات اینترنت مانند آسیاتک، پارس آنلاین، شاتل و… دسترسی کامل به تمام تاریخچه مرور شما از اینترنت و اینستاگرام دارند. آنها اطلاعات شخصی را جمع آوری می کنند و حتی ممکن است آن اطلاعات خصوصی شما را به تبلیغ کنندگان، دولت یا شخص ثالث تحویل دهند. از این جهت با خرید VPN برای اینستاگرام می توانید در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک، توییتر، LinkedIn و… فعالیت آزاد داشته باشید بدون اینکه تحت کنترل قرار بگیرید.

حتما بخوانید : خرید Next VPN برای ویندوز – دلایل استفاده از Next VPN

در واقع وی پی ان اینستاگرام آدرس IP شما را مخفی می کند و تمام داده هایی را که میفرستید یا دریافت می کنید رمزگذاری می شود، بنابراین ISP دیگر نمی تواند وب سایت هایی را که بازدید می کنید یا جستجوهایی را که می کنید، مشاهده کند به این دلیل که آن اطلاعات رمزگذاری شده است.

دور زدن محدودیت های جغرافیایی با خرید VPN برای اینستاگرام

با تغییر آدرس IP خود، وی پی ان اینستاگرام باعث می شود که به ارائه دهندگان محتوا که در منطقه دیگری جستجو می کنید، دسترسی پیدا کند و به شما امکان می دهد به محتوایی دسترسی پیدا کنید که ممکن است در مکان فعلی شما موجود نباشد و یا تحت سانسور شدید قرار گرفته باشد.

با خرید VPN برای اینستاگرام از ما، می توانید به بیش از 10 سرور فعال دسترسی داشته باشید و موقعیت های مکانی خود را جهت ایمن سازی بیشتر و بهینه کردن اکانت اینستاگرام خود تغییر دهید.

خرید vpn برای اینستاگرام
خرید vpn برای اینستاگرام

وی پی ان چیست و چه کاری انجام می دهد؟

VPN ارتباط مستقیمی بین شما و اینترنت ایجاد می کند و هنگامی که از طریق VPN به اینترنت متصل می شوید، تمام ترافیک اطلاعات شما از طریق یک تونل مجازی رمزگذاری شده ارسال می شود. این کار چند مزیت خاص را دارد که در ادامه برای شما ذکر می شود.

 • ناشناس بودن در سطح اینترنت: آدرس IP و موقعیت مکانی شما برای همه فقط قابل مشاهده نخواهد بود.
 • شما در اینترنت ایمن تر خواهید بود: تونل رمزگذاری شده هکرها و مجرمان سایبری را دور نگه خواهد داشت و دستگاه شما در برابر حملات آسیب پذیر نخواهد بود.
 • شما در اینترنت آزادتر خواهید بود: با استفاده از آدرس های IP مختلف، به وب سایت ها و سرویس های آنلاین دسترسی خواهید یافت که در غیر این صورت مسدود خواهند شد.

تعداد زیادی از مردم هنگام مرور اینترنت از VPN استفاده می کنند. VPN مخفف شبکه خصوصی مجازی است. این یک راه حل آسان و کارآمد است که وقتی به اینترنت می روید سه چیز اساسی را به شما ارائه می دهد: امنیت بیشتر، حفظ حریم خصوصی و آزادی که می توانید با خرید VPN برای اینستاگرام گردش آزاد در سطح اینترنت داشته باشید.

اگر با مفهوم VPN ناآشنا باشید، می تواند کاملا سخت به نظر برسد. در واقع باید بدانید که کار با وی پی ان بسیار راحت است و هر کسی می توانید به وی پی ان متصل شود و از گردش آزاد در سراسر اینترنت لذت ببرد.

همانطور که ذکر شد، با خرید VPN برای اینستاگرام می توانید در صورت فیلتر شدن اینستاگرام، به اینستاگرام و دیگر نرم افزارهای شبکه اجتماعی دسترسی داشته باشید. در واقع وی پی ان ارتباط مستقیمی بین دستگاه شما و اینترنت ایجاد می کند. هنگام گردش در سطح اینترنت، همه ما یک آدرس IP منحصر به فرد داریم.

بسیاری از افراد که در سطح اینترنت دستگیر می شوند، به خاطر لو رفتن آدرس آی پی منحصر به فرد آنها است و اگر می خواهید تا فعالیت آزاد و بدون دردسر در اینترنت داشته باشید، به شما پیشنهاد می کنیم تا خرید VPN برای اینستاگرام انجام دهید.

نوشته رفع محدودیت های اینستاگرام با خرید VPN برای اینستاگرام اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
خرید Next VPN برای ویندوز – دلایل استفاده از Next VPN http://www.iranbuy.org/buy-next-vpn-for-windows/ Sun, 26 Jul 2020 07:36:36 +0000 http://www.iranbuy.org/?p=1094 خرید Next VPN برای ویندوز – دلایل استفاده از Next VPN خرید Next VPN می تواند سرعت دسترسی شما را به اطلاعات افزایش دهد. VPN به دلیل حفظ حریم خصوصی و معماری طراحی شده از شهرت خاصی برخوردار هستند. صرف نظر از این، بهترین VPN ها بسیار بی خطر هستند و آنها ابزار استانداردی هستند ... ادامه خرید Next VPN برای ویندوز – دلایل استفاده از Next VPN

نوشته خرید Next VPN برای ویندوز – دلایل استفاده از Next VPN اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
خرید Next VPN برای ویندوز – دلایل استفاده از Next VPN
خرید Next VPN برای ویندوز – دلایل استفاده از Next VPN
خرید Next VPN برای ویندوز

خرید Next VPN می تواند سرعت دسترسی شما را به اطلاعات افزایش دهد. VPN به دلیل حفظ حریم خصوصی و معماری طراحی شده از شهرت خاصی برخوردار هستند. صرف نظر از این، بهترین VPN ها بسیار بی خطر هستند و آنها ابزار استانداردی هستند که به شما کمک می کنند از همه وب سایت ها استفاده کنید، بدون اینکه هیچ کاری غیرقانونی انجام دهید. نصب VPN به هیچ وجه دشوار نیست و بیشتر اوقات در کمتر از یک دقیقه نصب می شوند.

بسیاری از مردم آرزو می کنند از اینترنت استفاده کنند بدون اینکه شناسایی شوند و این کار به راحتی با خرید Next VPN امکان پذیر است. با این حال، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه قانونی را در سال 2016 تصویب کرد، که باعث می شود VPN ها در این کشور غیرقانونی شوند زیرا آنها کنترل سانسور خود را در استفاده از اینترنت انجام می دهند و مردم روسیه نیاز دارند تا خرید Next VPN انجام دهند. قوانین در سایر کشورها از جمله ایران متفاوت است و بسیاری از آنها با قانون در مورد موضوع متفاوت است.

حتما بخوانید : با خرید VPN برای ویندوز از حریم خصوصی خود محافظت کنید!

حال ممکن است از خود بپرسید که VPN چیست و چگونه کار می کند؟ چگونه می دانید که باید از Next VPN استفاده کنید و آیا برای محافظت از حریم شخصی شما ارزش پرداخت دارد یا اینکه باید از یک سرویس رایگان استفاده کنید؟ در اینجا همه چیز درباره خرید Next VPN برای شما مطرح شده است.

Next VPN چیست؟ – چرا باید خرید Next VPN در پیش گرفت؟

در ساده ترین عملکرد، VPN ها به شما امکان می دهند آدرس IP خود را مخفی کنید. VPN با انتقال IP شما به یک شبکه خصوصی که از طریق یک تونل رمزگذاری شده به اینترنت متصل می شود، از حریم خصوصی، هویت و مکان شما محافظت می کند. این اتصالات معمولا برای دسترسی به اینترنت عمومی، از جمله نقاط مهم نظیر Wi-Fi یا حتی یک روتر در یک رستوران محلی استفاده می شوند.

خرید Next VPN
خرید Next VPN

به طور خاص، VPN ها برای دور زدن محتوای قفل شده در مناطق خاص نظیر تماشای Netflix که در ایران تحریم است را مشاهده کنید و می توانید با خرید Next VPN به راحتی تحریم ها را دور بزنید. در حال حاضر بسیاری از شرکت ها به اندازه کافی هوش مصنوعی استفاده می کنند که اگر شما از ایران وارد سایت Netflix شود، باعث می شود تا اکانت شخص مسدود شود. از این جهت شما می توانید با خرید Next VPN ، به راحتی به سرویس Netflix و دیگر سرویس های پخش ویدیویی دسترسی داشته باشید.

حتما بخوانید : لذت استفاده از شبکه های مجازی با خرید وی پی ان اندروید

از نظر فنی، VPN شبکه ای از رایانه است که از طریق اینترنت به طور ایمن متصل شده است. این شبکه به همه کاربران خود امکان می دهد داده ها را بدون توجه به نفوذ احتمالی هکر و یا ISP اقدام به انتقال داده های خود کنند.

با خرید Next VPN چطور می توان تحریم ها را دور زد؟

VPN با اتصال دو یا چند رایانه از طریق اتصال ایمن و رمزگذاری شده در اینترنت کار می کند. خدمات VPN می تواند آدرس IP شما را نیز مخفی کند، به این معنی که اگر از VPN رایگان مانند Ultrasurf استفاده می کنید، ردیابی شما تقریبا امکان پذیر خواهد بود.

روند اتصال به یک VPN بسیار ساده است. ابتدا از طریق ISP خود به اینترنت متصل شوید و سپس با خرید Next VPN می توانید وی پی ان را راه اندازی کنید.

پروکسی چیست؟ – آیا با خرید Next VPN صاحب پروکسی می شوید؟

VPN ها معمولا در کنار پروکسی مورد مقایسه قرار می گیرند و کاربردهای مشابهی دارند. در حالی که یک VPN معمولا برای محافظت از داده ها در یک تونل امن مورد استفاده قرار می گیرد، یک پروکسی داده ها را از طریق یک دستگاه شبکه دیگر مانند سرور از راه دور هدایت می کند. این ارتباط باعث می شود که انگار ترافیک از طریق سرور به جای فرد منتقل می شود و لایه دیگری از ناشناس بودن را به آنها می دهد. اما، در حالی که یک VPN پنهان می کند که شما کجا هستید، چه می کنید و از چه وب سایت هایی بازدید کرده اید.

خرید پروکسی Next VPN
خرید پروکسی Next VPN

راهکارهای متداول به هنگام خرید Next VPN

 1. Wi-Fi عمومی: اگر از یک VPN در اتصال Wi-Fi محافظت نشده نظیر رستوران ها، فرودگاه ها، هتل ها، دفاتر پزشکی و… استفاده میکنید، داده های شما بطور خودکار رمزگذاری می شوند. ورود به برنامه های بانکی و سایت های پزشکی و همچنین خرید آنلاین به صورت منطقی ایمن است.
 2. خرید آنلاین: فروشگاه هایی که اطلاعات شما را رمزگذاری و محافظت می کنند، معمولا در نوار آدرس دارای HTTPS هستند و نمادی از قفل دارند. با این حال، برخی از فروشگاه های آنلاین شما را در معرض دید قرار می دهند، در حالی که سایر سایت ها، مانند سایت هایی که توسط هکرها طراحی شده اند. از این جهت ممکن است اطلاعات شما دچار مشکل شود و هکرها میتوانند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند و می تواند برای شما دردسرهای بسیار زیادی را ایجاد کند. از این جهت شما میتوانید با خرید Next VPN اقدام به تضمین امنیت خود در سطح اینترنت کنید.
 3. محافظت در برابر هک شدن با خرید Next VPN: استفاده از VPN می تواند شما را از هکرها و نظارت بر ارائه دهنده خدمات محافظت کند. اگر به یک سایت تورنت مراجعه می کنید یا فیلم ها را به طور غیرقانونی از یک وب سایت دانلود کنید، در واقع ردیابی شما به راحتی از طریق ISP امکان پذیر است و حتی اگر در یک کشور خارجی نظیر اروپا زندگی می کنید، ممکن است در آخر ماه یک نامه اخطار به آدرس پستی شما ارسال شود و باید در دادگاه حاضر شوید. پس شما می توانید با خرید Next VPN از حریم شخصی خود در برابر هکر و همچنین ISP محافظت کند.
 4. با خرید Next VPN با یک سیستم بی طرف مواجه هستید: مهم نیست که قوانین فعلی کشور شما به چه صورت باشد. شما میتوانید با خرید Next VPN اقدام به دور زدن تحریم ها و تماشای محتوای غیر قانونی کنید و هیچ مشکلی برای شما وجود نخواهد داشت. مطمئن باشید که با خرید Next VPN، هرگز اطلاعات شما افشا نخواهد شد و می توانید با خیال راحت اقدام به گردش آزاد در سطح اینترنت کنید و هرگز توسط کسی که وی پی ان به شما ارائه می شود و یا توسط ISP ردیابی نخواهید شد.

خرید Next VPN

نوشته خرید Next VPN برای ویندوز – دلایل استفاده از Next VPN اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
با خرید VPN برای ویندوز از حریم خصوصی خود محافظت کنید! http://www.iranbuy.org/protect-your-privacy-by-purchasing-a-vpn-for-windows/ Sat, 18 Jul 2020 00:26:21 +0000 http://www.iranbuy.org/?p=1086 با خرید VPN برای ویندوز از حریم خصوصی خود محافظت کنید! خرید VPN برای ویندوز می تواند سرعت اینترنت کامپیوتر شما را افزایش دهد و همچنین از حملات مختلف به سرور و کامپیوترهای شما جلوگیری کند. VPN ها همچنین باعث میشوند یک بازی آنلاین امن تر را تجربه کنید. نگرانی در مورد حملات DDoS چیزی ... ادامه با خرید VPN برای ویندوز از حریم خصوصی خود محافظت کنید!

نوشته با خرید VPN برای ویندوز از حریم خصوصی خود محافظت کنید! اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
با خرید VPN برای ویندوز از حریم خصوصی خود محافظت کنید!
با خرید VPN برای ویندوز از حریم خصوصی خود محافظت کنید!
خرید VPN با کیفیت

خرید VPN برای ویندوز می تواند سرعت اینترنت کامپیوتر شما را افزایش دهد و همچنین از حملات مختلف به سرور و کامپیوترهای شما جلوگیری کند. VPN ها همچنین باعث میشوند یک بازی آنلاین امن تر را تجربه کنید. نگرانی در مورد حملات DDoS چیزی از است که همه به آن فکر می کنند. رمزگذاری VPN یک لایه امنیتی بیشتر را برای شما فراهم خواهد کرد.

در این مقاله، به شما توضیح خواهیم داد که چگونه با خرید VPN برای ویندوز می توانید از حریم خصوصی خود محافظت کنید.

VPN ها مانع از سوء استفاده ISP در اتصال به اینترنت شما می شوند

دریافت پهنای باند محدود در واقع یک کار عمدی توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت شما است. در واقع با این کار سرعت آنلاین شما را کاهش می دهند تا نتوانید با سرعت زیاد در اینترنت گردش کنید. بعضی از ISP ها این کار را به صورت مداوم انجام می دهند و برخی از آن ها صرفا برخی اوقات این کار را می کنند و البته فراموش نشود که ISP هایی وجود دارند که پهنای باند تقریبا نامحدود را به کاربران خود ارائه می دهند. این کار معمولا برای کاهش ترافیک روی سرورهای اضافه بار انجام می شود که شما می توانید با خرید VPN برای ویندوز، با سرعت تمام در اینترنت گردشگری کنید.

حتما بخوانید : لذت استفاده از شبکه های مجازی با خرید وی پی ان اندروید

هدف ISP ها از این کار صرفا ترغیب شما به خرید بسته های گران قیمت تر است. گاهی اوقات، ISP ها از این واقعیت که شما حجم زیادی از داده را بارگیری می کنید، دوست ندارند و می خواهند که شما سرعت اینترنت محدودی داشته باشید. با این حال، هنگامی که داده های خود را با خرید VPN برای ویندوز رمزگذاری می کنید، ارائه دهندگان خدمات اینترنت نمی توانند ببینند که شما چه چیزی را دانلود می کنید و یا مصرف دقیق پهنای باند شما به چه صورت است.

استفاده از وی پی ان پرسرعت
استفاده از وی پی ان پرسرعت

استفاده از چندین سرور در چندین دستگاه فقط با یک حساب با خرید VPN برای ویندوز

فقط با یک اشتراک وی پی ان فعال، شما می توانید به تمامی سرویس های دور زدن محدودیت ها دسترسی پیدا کنید و برای این کار هزینه چندان زیادی نمی پردازید.. این بدان معناست که برای مثال می توانید اتصال دسکتاپ، لپ تاپ، گوشی، تبلت و یک لپ تاپ کار خود را با خرید VPN برای ویندوز رمزگذاری کنید. ارائه دهندگان VPN با تنها یک اشتراک، چندین اتصال فعال را به شما ارائه می دهند. به این ترتیب، تنها با خرید VPN برای ویندوز می توانید حریم خصوصی و امنیت دستگاه های مختلف خود را افزایش دهید.

دسترسی ناشناس و ایمن به شبکه Tor با خرید VPN برای ویندوز

اگرچه شبکه تور برای همه افراد مناسب نیست، اما برخی از افراد دوست دارند برای حفظ حریم خصوصی و ناشناس ماندن از شبکه Tor استفاده کنند. این همچنین شبکه ای است که در صورت تمایل به دسترسی به دارک وب را برای شما فراهم می کند و می توانید در اعماق اینترنت، موارد مخفی را مشاهده کنید.

مرورگر Tor داده های شما را از طریق چندین مکان یا رله رمزگذاری می کند. این بدان معنی است که شما برای هر کسی که می خواهد شما را ردیابی کند، عملا غیر قابل کشف هستید و خرید VPN برای ویندوز می توانید امنیت خود را افزایش دهید. با این حال، سرورهای Tor محدود هستند و همچنین در لیست عمومی قرار دارند. برای اینکه امنیت خود را به هنگام استفاده از شبکه Tor افزایش دهید، می توانید خرید VPN برای ویندوز را در پیش بگیرید.

اگر با این حال، شما از Tor به همراه VPN استفاده می کنید، حداقل این واقعیت اتصال به شبکه Tor را از ISP اصلی خود مخفی می کند و دیگر کسی نمی تواند بفهمد که شما از شبکه Tor استفاده می کنید و تمام این ویژگی ها به لطف خرید VPN برای ویندوز است.

خرید vpn برای ویندوز
خرید vpn برای ویندوز

حفاظت در برابر ردیاب های تبلیغاتی و حملات فیشینگ با خرید VPN برای ویندوز

برخی از ارائه دهندگان VPN می توانند وی پی ان های قدرتمند را برای شما ارائه دهند. شما می توانید با خرید VPN برای ویندوز از سرویس های ما، به وی پی ان های قدرتمند و ناشناس متصل شوید و یک گردش آزاد را در سراسر اینترنت تجربه کنید.

ممکن است برای برخی از کاربران سوال پیش بیاید که با خرید VPN برای ویندوز چگونه می توانند از حریم خصوصی خود محافظت کنند که در ادامه به چند مورد از مزایای خرید VPN برای ویندوز اشاره خواهیم کرد.

شما می توانید با خرید VPN برای ویندوز در شبکه Lan خود مخفی بمانید و از این جهت دیگر افراد نمی توانند بدانند که شما چه کسی هستید و یا از چه سرویس هایی استفاده می کنید.

اگر اتصال شما به سرور VPN ناگهان کاهش یابد، یک سوئیچ kill internet بلافاصله کل اینترنت را خاموش می کند. این برای اطمینان از اینکه داده های شما به طور ناگهانی به روشی غیر رمزگذاری شده منتقل نمی شوند صورت می گیرد.

مزایای خرید VPN برای ویندوز چیست؟ – چرا باید برای ویندوز کامپیوتر VPN تهیه کرد؟

با دریافت VPN برای ویندوز می توانید از مزایای بیشماری بهره مند شوید که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت.

مزایای استفاده از VPN:

 • با دور زدن موانع ملی، آزادی بیشتری در اینترنت فراهم می کنید
 • وی پی ان امنیت بیشتری از طریق رمزگذاری ترافیک اینترنت به شما ارائه می دهد
 • با پنهان کردن آدرس IP خود، در دنیای اینترنت ناشناس خواهید بود.
 • اینترنت را به صورت کاملا آزادانه مرور می کنید
 • در هنگام جاسوسی، احساس امنیت کنید
 • با ورود به شبکه های وای فای عمومی امنیت بیشتری داشته باشید
 • با خیال راحت و ناشناس فایل های دلخواه خود را دانلود می کنید
 • از سانسور دولت برای اهداف مشخص شده جلوگیری می کنید و به راحتی تحریم ها را دور می زنید.
 • برای سرگرمی می توانید در سطح اینترنت گردش آزاد داشته باشید.
 • شما را از آزاردهنده ترین تبلیغات و عملیات فیشینگ محافظت می کند
 • بدون اطلاع ISP، به شبکه Tor دسترسی پیدا کنید
 • می توانید به راحتی خرید آنلاین امن را انجام دهید.
 • برای بازی های آنلاین که در کشور شما ممنوع است، به راحتی می توانید بازی کند.

نوشته با خرید VPN برای ویندوز از حریم خصوصی خود محافظت کنید! اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
لذت استفاده از شبکه های مجازی با خرید وی پی ان اندروید http://www.iranbuy.org/use-virtual-networks-by-buy-android-vpn/ Sun, 05 Jul 2020 23:18:24 +0000 http://www.iranbuy.org/?p=1079 لذت استفاده از شبکه های مجازی با خرید وی پی ان اندروید استفاده از گوشی های اندروید امروزه استفاده از گوشی های اندروید در قیاس با گذشته های نه چندان دور به مراتب خیلی بیشتر شده است. به همین علت اقشار مختلف جامعه بیشتر کارهای خود را با استفاده از گوشی های اندروید و هوشمند ... ادامه لذت استفاده از شبکه های مجازی با خرید وی پی ان اندروید

نوشته لذت استفاده از شبکه های مجازی با خرید وی پی ان اندروید اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
لذت استفاده از شبکه های مجازی با خرید وی پی ان اندروید
استفاده از گوشی های اندروید
استفاده از گوشی های اندروید

استفاده از گوشی های اندروید

امروزه استفاده از گوشی های اندروید در قیاس با گذشته های نه چندان دور به مراتب خیلی بیشتر شده است. به همین علت اقشار مختلف جامعه بیشتر کارهای خود را با استفاده از گوشی های اندروید و هوشمند خود انجام می دهند. ورود به برخی از سایت ها و برنامه ها به ویژه شبکه های مجازی امروزه به علت تحریم و مشکلات دیگر به روی کاربران ایرانی بسته است. بنابراین آن ها نیاز به یک فیلترشکنی دارند تا با استفاده از آن بتوانند نیازهای خود را در طول روز برطرف نموده و وارد سایت ها و برنامه های مورد نظر خویش شوند. به این ترتیب سر و کار آن ها به خرید وی پی ان اندروید خواهد افتاد تا با استفاده از وی پی ان های مخصوص گوشی های اندروید بتوانند به راحتی تمامی سایت ها و برنامه های مورد علاقه و پسند خویش را باز کرده و از آن ها استفاده های مفید و به جایی به عمل آورند.

دور زدن تحریم ها با خرید وی پی ان اندروید
دور زدن تحریم ها با خرید وی پی ان اندروید

خرید وی پی ان اندروید برای تمامی دارندگان گوشی های هوشمند

تمامی دارندگان گوشی های هوشمند که می خواهند وارد شبکه های مجازی فیلتر شده در هر زمانی از روز و هر مکانی شوند؛ به راحتی با خرید وی پی ان اندروید برای همیشه هیچ مشکلی برای ورود به سایت های فیلتر شده و تحریم شده نداشته باشند و همیشه قادر به استفاده از این وب سایت ها و برنامه ها و شبکه های اجتماعی محبوب خود باشند. هیچ گونه محدودیتی در هر یک از گوشی های اندروید وجود ندارد و شما به محض خرید وی پی ان اندروید می توانید با در دست داشتن گوشی اندروید خود از ورود و استفاده به این وب سایت ها نهایت بهره و لذت کافی را ببرید. بنابراین اگر می خواهید علاوه بر لب تاب خود و سایر سیستم های عامل های دیگر از فیلتر شکن دیگری استفاده کنید که با نسخه اندروید همخوانی دارد و می تواند سایت های فیلتر شده را در گوشی اندروید شما باز کند؛ همین الان برای خرید وی پی ان اندروید دست به کار شوید تا با خریداری این فیلترشکن به راحتی با گوشی اندروید خویش وارد سایت های مربوطه شده و به درستی استفاده های مفید و به جایی از آن ها بکنید.

خرید سرویس های قدرتمند

در صورتی که می خواهید از سرویس های قدرتمندی استفاده کنید که هیچ گونه قطع و وصلی نداشته باشد و به راحتی بتوانید با استفاده از فیلترشکن خریداری شده خویش بهترین استفاده را از آن ها ببرید؛ همیشه باید به دنبال خرید وی پی ان اندروید با کیفیت و سرعت بالایی باشید که با پشتیبانی 24 ساعته به شما این امکان را می دهد تا در هر ساعتی از شبانه روز با سرعت مطلوبی از برنامه موجود به خوبی استفاده نمایید. البته این نکته را باید در نظر داشت که با توجه به این مسئله که کیفیت گوشی های اندروید با یکدیگر متفاوت هستند؛ خود می تواند دلیلی بر سرعت و کیفیت سرویس های ارائه شده در گوشی اندروید شما باشد. به این صورت که اگر اندروید گوشی شما بالاتر از گوشی های دیگر است؛ طبیعتا شما از سرعت بیشتری می توانید استفاده کنید. بنابراین شما بایستی با خرید وی پی ان اندروید، فیلترشکنی مناسب اندروید گوشی خود خریداری کنید که به شما امکان جستجو در سایت  های مختلف را با سرعت مطلوبی بدهد. سرویس های قدرتمندی که در برخی از این فیلترشکن ها تعبیه شده است؛ به شما چنین امکانی می دهد که حتی با اندروید پایین هم از خرید وی پی ان اندروید رضایت کامل را داشته و با لذت به استفاده از سایت ها و برنامه های خود روی آورید.

بهترین وی پی ان های اندروید
بهترین وی پی ان های اندروید

ویژگی های یک فیلترشکن خوب

کسانی که به دنبال وی پی ان اندروید هستند؛ انتظار دارند که با خرید وی پی ان اندروید مربوطه از مزایا و ویژگی های آن به خوبی بهره مند شوند. از جمله انتظاراتی که آن ها با خرید وی پی ان اندروید مورد پسند خود دارند؛ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نحوه متصل شدن به فیلترشکن مربوطه به راحتی و بدون قطع و وصلی
 • دسترسی راحت و بی دردسر به تمامی سرویس های ممکن
 • امکان بروزرسانی خودکار با ورود ورژن جدید آن به بازار
 • سرعت بالا
 • سازگاری با تمامی گوشی های اندروید
 • قابلیت همزمانی با چند کاربر اندروید بدون قطعی
 • قیمت مقرون به صرفه
 • و…

هر یک از ویژگی های یاد شده در صورتی که پیش از خرید وی پی ان اندروید تحقیق کرده باشید؛ می تواند در فیلترشکن خریداری شده شما وجود داشته باشد.

تنوع در خرید وی پی ان اندروید
تنوع در خرید وی پی ان اندروید

تنوع در خرید وی پی ان اندروید

با توجه به این مسئله که بیشتر کاربران گوشی های هوشمند از سیستم عامل اندروید استفاده به عمل می آورند؛ شما می توانید به هنگام خرید وی پی ان اندروید با تنوع در خرید فیلترشکن ها رو به رو شوید که هر یک از آن ها می تواند با تحقیقاتی که شما پیش از خرید انجام می دهید؛ برای شما به صرفه باشد تا شما با خرید وی پی ان اندروید با قیمت های مقرون به صرفه و مزایای بسیار زیاد در سرویس های یک ماهه، دو و سه ماهه و سرویس های یک ساله نیاز خود را در بازه های زمانی یاد شده نسبت به خرید وی پی ان اندروید برطرف نموده و برای همیشه از وجود این فیلترشکن ها به خوبی استفاده و بهره لازم را ببرید.

لذت استفاده از شبکه های مجازی با استفاده از فیلترشکن

در صورتی که می خواهید باری دیگر لذت استفاده از فیلترشکن را ببرید؛ شما می توانید با استفاده از خرید وی پی ان اندروید با سرعت و کیفیت و کارایی بالا به هدف مورد نظر خویش دست یابید تا خیلی راحت به مانند سایر کاربران شبکه های مجازی در اقصاء نقاط دنیا شما هم به عنوان یک کاربر ایرانی بتوانید تحریم ها را کنار زده و از شبکه های مجازی و سایر وب سایت های فیلتر شده به خوبی بهره مند شوید. بنابراین در صورتی که به شبکه های مجازی در داخل ایران دسترسی ندارید؛ جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد چرا که شما می توانید با خرید وی پی ان اندروید به این مهم دست یابید.

 

نوشته لذت استفاده از شبکه های مجازی با خرید وی پی ان اندروید اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
بررسی نکاتی پیرامون خرید وی پی ان پر سرعت http://www.iranbuy.org/check-out-tips-on-buying-high-speed-vpn/ Tue, 23 Jun 2020 06:00:14 +0000 http://www.iranbuy.org/?p=1071 بررسی نکاتی پیرامون خرید وی پی ان پر سرعت وی پی ان این روزها به یکمی از برنامه های موبایل جدایی ناپذیر روی هر موبایلی تبدیل شده است. با توجه به اینکه اکثر برنامه های اجتماعی به جز اینستاگرام برای کاربران ایرانی فیلتر می باشد، افراد ملزم به استفاده از وی پی ان بر روی ... ادامه بررسی نکاتی پیرامون خرید وی پی ان پر سرعت

نوشته بررسی نکاتی پیرامون خرید وی پی ان پر سرعت اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
بررسی نکاتی پیرامون خرید وی پی ان پر سرعت
بررسی نکاتی پیرامون خرید وی پی ان پر سرعت
وی پی ان

وی پی ان این روزها به یکمی از برنامه های موبایل جدایی ناپذیر روی هر موبایلی تبدیل شده است. با توجه به اینکه اکثر برنامه های اجتماعی به جز اینستاگرام برای کاربران ایرانی فیلتر می باشد، افراد ملزم به استفاده از وی پی ان بر روی دستگاه های خود می شوند. خصوصا با فیلتر شدن تلگرام ضرورت وی پی ان ها دوچندان شده به طوری که می توان گفت همواره هشتاد درصد کاربران به دنبال یافتن و خرید خرید vpn پرسرعت هستند. در ادامه می توانید با مطالعه مطالبی که در این زمینه ارائه شده است به اطلاعات مفیدی در خصوص این سرویس ها دست پیدا کرده و برای حضور امن در فضای مجازی از فیلتر شکنی قابل قبول استفاده نمایید.

چگونه می توانیم یک وی پی ان پر سرعت و مناسب بخریم؟

به طور کلی یافتن یک وی پی ان که تمام خصوصیات قابل قبول را داشته باشد کار سختی بوده و نیاز به تحقیق و بررسی دارد. در واقع با استفاده از وی پی ان افراد اطلاعات و داده‌های‌ شخصی‌ خود را در اختیار ارایه دهنده سرویس قرار می دهند. لذا ضروری است تا از سرویس دهنده هایی مطمئن استفاده کنیم. یکی از هشدار های جدی در خصوص استفاده از وی پی ان ها این است که بسیاری از انواع رایگان آن به دنبال ذخیره سازی اطلاعات افراد از طریق اینترنت و در نهایت اخاذی و ایجاد مزاحت برای کاربران می باشند.

لذا با توجه به همه این موارد باید دانست یافتن یک وی پی ان پر سرعت نیازمند تحقیق و صرف هزینه می باشد تا با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. همچنین همواره به یاد داشته باشید که ارائه دادن خدمان مربوط سرور های وی پی ان نیازمند هزینه است و مواردی که به صورت رایگان کار می کنند احتمالا هزینه های خود را از راه دیگری به دست می آورند. یکی از آن راه‌ها نیز می‌تواند فروش اطلاعات شخصی افراد باشد! لذا برای یافتن و خرید وی پی ان پر سرعت آگاهانه و با تحقیق های لازم عمل کنید تا در نهایت مشکلی گریبان گیرتان نشود.

خرید وی پی ان پرسرعت
وی پی ان پرسرعت

فاکتورهای موثر در خرید وی پی ان پر سرعت

ضروری است افراد همواره توجه داشته باشند که استفاده از فیلتر شکن ها نیازمند رعایت موارد خاصی است. از آن جایی که استفاده از این برنامه می تواند سلامت حضور شما در فضای مجازی را تامین کند، لازم است تا ابتدا از معتبر بودن آن ها اطمینان حاصل شود. در ادامه به بررسی فاکتور های ضروری برای یک وی پی ان خوب پرداخته شده است.

 قبل از هر چیز باید بدانید هنگام استفاده از VPN، سرویس مورد نظر گزارشی از فعالیت های شما را در خود نگه می دارد یا نه. اگر سرویسی چنین خصوصیتی را داشت یک گزینه خوب محسوب می شود. شما می توانید برای یافتن یکی از بهترین سرویس دهندگان vpn به سایت ته وی پی ان با آدرس http://www.iranbuy.org مراجعه نمایید.

 در مرحله بعد ضروری است تا به بررسی سیاست ها و ویژگی هایی بپردازید که ارائه دهنده سرویس VPN در جهت ناشناس ماندن کاربران ارائه می دهد.

 سپس در نظر داشته باشید که آیا ارائه دهنده سرویس دارای سرورهای قدرتمندی است که در مکان های مناسب بتوانند بدون هیچ مشکل و مانعی به کاربران خدمات ارائه داده و از مشکلات محدود مکان جلوگیری نمایند.

 فاکتور مهم بعدی در این زمینه بررسی قیمت فیلتر شکن مورد نظر می باشد. با توجه به افزایش ارائه دهندگان این سرویس لازم است تا انتخابی معقول برای خرید صورت پذیرد و دقت زیادی روی آن گذاشته شود. در نظر داشته باشید که همیشه صرف هزینه زیاد به معنی بهترین انتخاب نمی باشد.

 در مرحله آخر نیز سهولت استفاده از برنامه را در نظر داشته باشید. بسیاری از فیلتر شکن ها دارای پیچیدگی های خاصی هستند که تمامی کاربران نمی توانند به راحتی از آن استفاده کنند و لذا دچار مشکلات و درگیری های زیادی می شوند.

خرید وی پی ان
خرید وی پی ان

ته وی پی ان خدمات خود را با چه خوصوصیاتی ارائه می دهد؟

با توجه به مطالبی ارائه شد شاید شما دوستان و همراهان همیشگی به دنبال یافتن سایتی باشید که بتوان در در آن با خیالی آسوده خرید وی پی ان پر سرعت را انجام داد. لازم به ذکر است که شما می توانید با مراجعه به سایت ته وی پی ان از خدمات خرید و فروش فیلتر شکن بهره مند شوید.

ته وی پی ان ارائه دهنده انواع وی پی ان با بهترین سرعت و کیفیت است. افرادی که به دنبال خرید وی پی ان پر سرعت هستند می توانند با مراجعه به آدرس http://www.iranbuy.org به دنیایی متنوع از فیلتر شکن ها وارد شوند.

از جمله خصوصیات وی پی ان های موجود در این ساید می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 پشتیبانی از تمامی سرویس ها
 تحویل آنی اکانت
 پهنای نا محدود باند
 دو کاربره
 پرداخت با کلیه کارت های بانکی

نوشته بررسی نکاتی پیرامون خرید وی پی ان پر سرعت اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
همه چیز درباره خرید و فروش فیلتر شکن http://www.iranbuy.org/all-about-buying-and-selling-a-filter-breaker/ Sun, 21 Jun 2020 06:00:06 +0000 http://www.iranbuy.org/?p=1063 همه چیز درباره خرید و فروش فیلتر شکن فیلتر شکن یکی از آن موضوعاتی است که این روزها بازارش حسابی گرم بوده و هر کسی را که ببینی به دنبال یافتن یک فیلتر شکن خوب و پر سرعت است. با افزایش فیلترینگ ها در فضای مجازی، خصوصا فیلتر تلگرام استفاده از فیلتر شکن ها بیشتر ... ادامه همه چیز درباره خرید و فروش فیلتر شکن

نوشته همه چیز درباره خرید و فروش فیلتر شکن اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
همه چیز درباره خرید و فروش فیلتر شکن
همه چیز درباره خرید و فروش فیلتر شکن
فیلتر شکن

فیلتر شکن یکی از آن موضوعاتی است که این روزها بازارش حسابی گرم بوده و هر کسی را که ببینی به دنبال یافتن یک فیلتر شکن خوب و پر سرعت است. با افزایش فیلترینگ ها در فضای مجازی، خصوصا فیلتر تلگرام استفاده از فیلتر شکن ها بیشتر و بیشتر شده و برخی نیز به خرید و فروش فیلتر شکن روی آورده اند. حتی می توان گفت خرید و فروش فیلتر شکن ها به یک کسب و کار پر رونق تبدیل شده است. حال اینکه این موضوع به چه شکلی بوده و جزئیات مربوط به آن کدام است، بحثی مفصل است که در ادامه مطلب به آن پرداخته خواهد شد. با ما همراه باشید.

درآمد خرید و فروش فیلتر شکن چقدر است؟

طبق آمار و اطلاعات منتشر شده از رگولاتوری ایران آمار در خصوص دسترسی مردم به اینترنت این ارقام به دست آمده است :

 در حال حاضر ۷۲ میلیون و ۹۴۱ هزار نفر جز کاربران اینترنت پهن ‌باند کشور هستند
 حدود ۶۰ میلیون نفر از تعداد ذکر شده، به اینترنت پرسرعت موبایل 3 G‌ و 4 G دسترسی دارند

یا توجه به این که هر فرد برای استفاده از اینترنت نیاز به استفاده از تلفن همراه هوشمند دارد، می توان گفت که تعداد قابل توجهی از این افراد از شبکه های اجتماعی مختلف روی موبایل هایشان استفاده می کنند. آمار دقیق و جهانی این موضوع را می توان در «وی‌آرسوشال» و «هودسوییت» به دست آورد. بدین ترتیب با محاسبه ای می توان گفت که دست کم 40 میلیون کاربر ایرانی در شبکه های اجتماعی روی موبایل هایشان فعال هستند!

بسیار خب… تا کنون تنها به آمار فعالین ایرانی در شبکه های اجتماعی دست پیدا کرده ایم. اینکه چه تعداد از فیلتر شکن استفاده می کنند و درآمد حاصل از خرید و فروش آن برای کاسبان این حرفه چقدر است هنوز مشخص نشده است. برای رسیدن به این موضوع نیز می توان اینگونه بیان کرد :

با توجه به آمار جهانی تایید شده، 42 تا ۴۵ میلیون کاربر ایرانی در شبکه های اجتماعی فعال هستند. همینطور می دانید که تقریبا همه این شبکه‌های اجتماعی جهانی به استثناء اینستاگرام در ایران فیلتر می باشند. در نتیجه به راحتی می توان گفت که تقریبا تمامی این تعداد کاربر در تلفن های همراهشان فیلتر شکن داشته و از آن استفاده می کنند. لذا با توجه به این موضوع اگر اینگونه حساب کنیم که به‌طور متوسط از هر ۸ کاربر، یک نفر از فیلترشکن‌ هایی که رایگان نبوده و دارای هزینه هستند استفاده کند، به طور میانگین ماهانه ۵۰ میلیارد تومان هزینه خواهد داشت!!!

همه چیز درباره خرید و فروش فیلتر شکن
خرید فیلتر شکن

هنگام خرید فیلتر شکن باید به چه نکاتی توجه داشت؟

مطالبی که پیش تر بیان شد مقدمه ای بود بر فیلترشکن و موارد مربوط به خرید و فروش آن. حال باید دانست اگر ما نیز به خرید و استفاده از فیلتر شکن ها نیاز پیدا کردیم باید چه نکاتی را مد نظر قرار داد. خصوصا زمانی که برای استفاده از فیلتر شکن هزینه ای نیز پرداخته شده باشد و به عبارتی آن را خریده باشیم، انتظار می رود که کارایی خوبی نیز از آن ارائه شود :

 وی پی ان باید اتصال آسان و دائم و بدون قطعی داشته باشد
 امکان دسترسی به تمامی سرویس ها با چند کلیک را داشته باشد
 امکان بروزرسانی خودکار درزمان ارائه نسخه جدید برنامه وجود داشته باشد
 وجود قابلیت انتخاب نرم افزارهایی که نیاز فیلتر شکن دارند
 خرید و نصب آن نیازی به به تنظیمات دستی نداشته باشد
 اشتراک باقی مانده را به کاربر نشان دهد
 بهتر است فیلتر شکن حجم پایین و سرعت بالایی داشته باشد
 ضروری است تا فیلتر شکن قابلیت استفاده در انواع گوشی ها را داشته باشد

فروش فیلتر شکن
فروش فیلتر شکن

خرید و فروش فیلتر شکن در ته وی پی ان

با توجه به مطالب ارائه شده، شاید به دنبال سایتی باشید که انواع وی پی ان با تمام خصوصیات مورد نیازش را به کاربر ارائه کند. شما می توانید به مراجعه به ته وی پی ان از خدمات خرید و فروش فیلتر شکن بهره مند شوید.

ته وی پی ان ارائه دهنده انواع فیلتر شکن با بهترین سرعت و کیفیت است. افرادی که به دنبال یافتن فیلتر شکنی با حجم کم و سرعت عمل بالا هستند می توانند با مراجعه به آدرس http://www.iranbuy.org به دنیایی متنوع از وی پی ان وارد شوند.

ته وی پی ان ارائه دهنده بهترین و کامل ترین فیلتر شکن ها با خصوصیات زیر است :

 انواع فیلتر شکن های پر سرعت سازگار با سیستم اندروید و آیفون
 کانکشنی کامل و هوشمند برای ویندوز
 سازگاری فیلتر شکن ها با ورژن های مختلف ویندوز
 فیلتر شکن هایی بسیار سبک همراه با قابلیت اتصال به تمامی سرویس ها

علاقمندان می توانند برای خرید و فروش فیلتر شکن وارد آدرس سایت ته وی پی ان شده و تنها با یک کلیک به خدمات موجود دسترسی داشته و با اطمینان خاطر از آن ها استفاده کنند.

نوشته همه چیز درباره خرید و فروش فیلتر شکن اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
فروش وی پی ان و خدمات ویژه آن در ته وی پی ان http://www.iranbuy.org/sale-of-vpn-and-its-special-services-at-the-teh-vpn/ Thu, 18 Jun 2020 17:12:07 +0000 http://www.iranbuy.org/?p=1056 فروش وی پی ان و خدمات ویژه آن در ته وی پی ان فروش وی پی ان با توجه به فیلتر بودن بسیاری از برنامه های اجتماعی در ایران اهمیت زیادی پیدا کرده است تا جایی که بسیاری از افراد با فروش وی پی ان فعالیت های گسترده ای داشته و کسب درآمد می کنند. ... ادامه فروش وی پی ان و خدمات ویژه آن در ته وی پی ان

نوشته فروش وی پی ان و خدمات ویژه آن در ته وی پی ان اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
فروش وی پی ان و خدمات ویژه آن در ته وی پی ان
فروش وی پی ان و خدمات ویژه آن در ته وی پی ان
فروش وی پی ان

فروش وی پی ان با توجه به فیلتر بودن بسیاری از برنامه های اجتماعی در ایران اهمیت زیادی پیدا کرده است تا جایی که بسیاری از افراد با فروش وی پی ان فعالیت های گسترده ای داشته و کسب درآمد می کنند. حال این که فروش وی پی ان چه جزئیاتی داشته و شامل چه مواردی می شود موضوعی است که در این سری از مطالبمان به آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

آیا فروش وی پی ان تا کنون با اقبال رو به رو بوده است؟

در خصوص اینکه آیا فروش وی پی ان در ایران تا کنون موفق عمل کرده است یا نه باید گفت هرچند چنانچه اپراتور رسمی فروش فیلترشکن نیز فعال شود، اما احتمالا خدمات این نهاد تنها در انحصار برخی سازمان‌ها و شرکت‌ های مشخص محدود قرار خواهد گرفت. در حالیکه بررسی وضعیت بازار فروش وی پی ان حاکی از آن است که بخش عمده ای از سایت‌ های فروش وی ‌پی ‌ان، با استفاده از خلأهایی که در این حیطه موجود است توانسته اند موفق عمل کرده و درآمد خوبی را کسب نمایند. همچنین روند رو به رشد و افزایش چشمگیر استفاده از اینترنت و فیلتر شدن بسیاری از شبکه های اجتماعی و سایت ‌های و پرطرفدار، میزان استفاده و استقبال افراد از فیلتر شکن ها را نیز بالا ببرد.

فروش وی پی ان
فروش وی پی ان

فروش وی پی ان در ایران چگونه عمل کرده است؟

تا چندی پیش بیشترین کاربرد و موارد استفاده از فیلترشکن ها در میان کاربران ایرانی برای حضور در شبکه‌ های اجتماعی همچون توییتر و فیس بوک بود. اما با اتفاقی که اخیرا در خصوص فیلتر شدن تلگرام افتاد تقاضای افراد برای استفاده از فیلتر شکن ها به میزان قابل توجهی افزایش یافت و بازار فروش وی پی ان داغ تر از قبل شد.

فیلتر شکن ها از چند طریق در اختیار کاربران قرار می گیرند؟

به طور کلی فیلتر شکن ها در ایران از دو طریق عمده در اختیار کاربران مختلف قرار می‌گیرند. این دو طریق از قرار زیر هستند :

1) فیلتر شکن های رایگانی که در بسیاری از کشور ها موجود بوده و به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه برای فروش وی پی ان در اختیار کاربران قرار می گیرند.
2) فیلتر شکن های پولی که با توجه به سرعت پایین و محدودیت های انواع رایگان آن برای کاربران به فروش می رسد.

لازم به ذکر است که فروش وی پی ان های نوع دوم با توجه به عمر نسبتا طولانی که در ایران دارند تا کنون رضایت بخش بوده است. برای استفاده از این فیلتر شکن ها می توان به سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند مراجعه کرد. کاربران می توانند با پرداخت مبلغی محدود اشتراک استفاده از فروش وی‌ پی ‌ان را برای مدتی مشخص به دست می آورند. نکته حائز اهمیت در این خصوص یافتن سایتی مناسب است که با اطمینان و در نظر داشتن موارد خاص به فروش وی پی ان بپردازد. چرا که استفاده از فیلتر شکن ها دارای حساسیت های خاصی می باشد.

فروش وی پی ان پرسرعت و کم حجم در ته وی پی ان

یکی از مهمترین خصوصیات یک وی پی ان خوب و کاربردی حجم کم و سرعت بالای آن است. اکثر کاربران به دنبال یافتن سایتی هستند که در آن فروش وی پی ان با در نظر گرفتن تمامی موارد ضروری آن انجام شود. همچنین یکی دیگر از موارد بسیار مهم و حائز اهمیت مطمئن بودن سرویس هایی است که به ارائه خدمات و فروش وی پی ان به کاربران می پردازند.
اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که با توجه به شرایط حاکم بر شبکه های اجتماعی در کشور به دنبال فیلتر شکنی با کیفیت و پر سرعت می گردید، مراجعه به سایت ته وی پی ان پیشنهاد ما به شما است. شما دوستان و همراهان همیشگی می توانید برای دستیابی به فیلترشکن مورد نظر خود و استفاده از خدمات فروش وی پی ان به آدرس http://www.iranbuy.org مراجعه کرده و فیلتر شکن مورد نظر خود را خریداری کنند. در ادامه به برخی ویژگی های فیلتر شکن های موجود در این سایت اشاره شده است :

فروش وی پی ان
فروش وی پی ان

 انواع فیلتر شکن های پر سرعت سازگار با سیستم اندروید و آیفون

 دارای پهنای نا محدود باند

 قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

 کانکشنی کامل و هوشمند برای ویندوز

 سازگاری فیلتر شکن ها با ورژن های مختلف ویندوز

 پشتیبانی از تمامی سرویس ها

 تحویل آنی اکانت

 فیلتر شکن هایی بسیار سبک همراه با قابلیت اتصال به تمامی سرویس ها

 دو کاربره

علاقمندان می توانند برای خرید و فروش وی پی ان وارد آدرس سایت ته وی پی ان شده و تنها با یک کلیک به خدمات موجود دسترسی داشته و با اطمینان خاطر از آن ها استفاده کنند.

نوشته فروش وی پی ان و خدمات ویژه آن در ته وی پی ان اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
دانستنی هایی درباره خرید وی پی ان http://www.iranbuy.org/learn-about-buy-vpn/ Tue, 16 Jun 2020 15:45:13 +0000 http://www.iranbuy.org/?p=1047 دانستنی هایی درباره خرید وی پی ان خرید وی پی ان در دنیای تکنولوژی که امروز در آن زندگی می کنیم در حال مشهورتر شدن است. همه می دانند که امروزه جرم های سایبری بسیاری به وسیله هکرها و جاسوسی از طریق دولت ها اتفاق می افتد. خرید وی پی ان همانند یک وسیله کاربردی ... ادامه دانستنی هایی درباره خرید وی پی ان

نوشته دانستنی هایی درباره خرید وی پی ان اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
دانستنی هایی درباره خرید وی پی ان
دانستنی هایی درباره خرید وی پی ان
خرید وی پی ان

خرید وی پی ان در دنیای تکنولوژی که امروز در آن زندگی می کنیم در حال مشهورتر شدن است. همه می دانند که امروزه جرم های سایبری بسیاری به وسیله هکرها و جاسوسی از طریق دولت ها اتفاق می افتد. خرید وی پی ان همانند یک وسیله کاربردی فیلترشکن به ویژه برای کشورهایی با سایت های بلاک شده به شیوه جغرافیایی است. اگر شما به یاد داشته باشید بعضی از کشورها سایت هایی مانند فیسبوک، توییتر و یوتیوب را قفل کرده اند. هر شخصی به امنیت آنلاین نیاز دارد تا از ایمن بودن حریم شخصی نت خود محافظت کند. خرید وی پی ان مطلوب ترین و مناسب ترین راه برای اشخاصی که می خواهند از کارهای آنلاین خود، نقل داده های مهم مانند تبادل ایمیل ها، کار های بانکی و خرید اینترنتی محافظت کنند.

دانستنی هایی درباره خرید وی پی ان

جست و جو در اینترنت از طریق وای فای بدون امنیت امروزه بسیار رایج است. آیا از یک اتصال رایگان بدتان می‌آید؟ اما این مسئله بسیار حائز اهمیت است که یک اتصال اینترنتی که امنیت ندارد مشکلات اساسی برای حریم شخصی شما ایجاد می‌کند چون که به راحتی می توانند داده های حساس از روی شبکه را بدزدند. پس برای جلوگیری از این کار و تقویت ایمنی خود، شما می توانید نسبت به خرید vpn اقدام کنید. کاری که وی پی ان به شیوه ضروری انجام می دهد این است که اقدام به رمزگذاری کلیه داده های ورودی و خروجی شما بر روی شبکه می‌کند‌. پس در این صورت کلیه اتصالات دارای رمز می باشند و این برای اشخاصی که قصد جاسوسی بر روی کار های آنلاین شما دارند بسیار مشکل می شود.

خرید وی پی ان برای کاربران چه مزایایی دارد؟

خرید وی پی ان برای کاربران چه مزایایی دارد؟
مزایای خرید وی پی ان

در اینجا می خواهیم به مزایای خرید وی پی ان بپردازیم. اخیراً خیلی از ارگان ها و شرکت ها با اجازه به کارمندان برای فعالیت خارج از دفتر نقل و انتقال کارمندان را زیاد کرده اند. کاربران به امروزه بیشتر در حال سفر کاری هستند و در این صورت متصل شدن به شبکه شرکت در حال رشد است. با خرید بهترین وی پی ان می توان به حل این مشکل کمک نمود این نرم افزار می تواند به برقراری اتصالات بپردازد و از آن حمایت کند و اینکه دستیابی به دفتر خانگی کارتل را رمزگذاری کند.
از دیگر مزیت وی پی ان این است که مسافت میان دو شبکه را به هم متصل می‌کند.

برای اعمال سرور وی پی ان هر کدام از کلاینت ها بایستی نرم افزار های شبکه مطلوب یا سخت افزار محافظ روی کانال محلی و سیستم رایانه ها را داشته باشند. زمانی که این نرم افزار به صورت صحیح راه اندازی شده باشند از کارایی آسانی برخوردار است بعضی وقت ها می توانند به گونه ای ساخته شده باشند تا به طور اتوماتیک به شیوه قسمتی از شبکه عمل کنند.

تکنولوژی وی پی ان با متصل شدن بر روی وای فای روی کانال منطقه محلی خود به خوبی کار می‌کند. بعضی از موسسه‌ها با خرید بهترین وی پی ان کمک شایانی به ایمنی اتصالات وایرلس به نواحی دستیابی محلی خود می کنند. این نرم افزار یک اتصال مطمئن و قدرتمند بدون واکنش پذیری کارایی فراهم می‌کند.

ویژگی های خرید وی پی ان

خرید vpn
خرید vpn

چه ویژگی هایی خرید وی پی ان را از بقیه نرم افزارها متمایز می‌کند؟ آیا خرید این نرم افزار قابل اعتماد و مطمئن است؟

ویژگی های خرید وی پی ان شامل :

•شتاب بالا : با خرید این نرم افزار می توانید کلیه سایت های مسدود شده را با شتاب بالا باز کنید و کلیه برنامه های گوگل پلی که در کشورمان ایران قابل دستیابی نیست را می توان بارگیری نمود. استفاده کنندگان گوشی آیفون نیز خیلی راحت می توانند از برنامه آپ استور استفاده کنند.

•ایمن بودن اطلاعات : از سیستم های اطلاعاتی در مقابل دستیابی های غیرقانونی یا دست‌کاری اطلاعات در هنگام ذخیره سازی، پردازش یا انتقال محافظت می‌کند. در هنگام استفاده از وی پی ان از قرارداد های قانونی و مطمئن استفاده شده است تا با خیال آسوده بتوان از آن استفاده کرد.

متنوع بودن اتصال ها : از دیگر ویژگی های خرید وی پی ان می توان به انواع اتصال ها ی قانونی و ایمن برای انواع مختلف سیستم عامل ها مانند ویندوز، اندروید، مکینتاش، آیفون نام برد.

حفاظت حرفه ای : جوابگوی آنلاین مرکز مجازی اینترنت همیشه به سؤالات شما در عرصه های مختلف مانند پرداخت و آموزش کارایی از خدمات گوناگون وی پی ان در انواع مختلف سیستم ها کمک می‌کند.

دلایل مهم در خرید وی پی ان

هر کس امکان دارد ساده ترین راه را برای خرید وی پی ان را انتخاب کنید چون عرضه کنندگان وی پی ان بسیاری در نت وجود دارند که با چند کلیک می توان به اشتراک نهادن آن ها در بیایید ولی در آغاز باید عواملی را که هرکس به این سرویس ها نیاز دارد پیدا نمود.

•وی پی ان هایی با سرورهایی در چند منطقه در تمام دنیا پیدا کنید‌
•شتاب آن را مورد بررسی قرار دهید.
•بهتر است بدانید که چه قرارداد هایی عرضه می‌کند.
• کمتر به دنبال بازگویی روند وی پی ان ها باشید.

نوشته دانستنی هایی درباره خرید وی پی ان اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
آشنایی با چگونگی خرید و فروش vpn http://www.iranbuy.org/learn-how-to-buy-and-sell-vpn/ Wed, 10 Jun 2020 15:00:45 +0000 http://www.iranbuy.org/?p=1040 آشنایی با چگونگی خرید و فروش vpn مدتی است که مبحث خرید و فروش vpn با توجه به وسعت شبکه های مجازی به سوژه داغ جامعه مبدل شده است. نرم افزار vpn وسیله ای برای ایجاد ارتباط در شبکه است. اکثر کمپانی ها و سازمان ها به دنبال یک کانال امن با شتاب بالا می ... ادامه آشنایی با چگونگی خرید و فروش vpn

نوشته آشنایی با چگونگی خرید و فروش vpn اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>
آشنایی با چگونگی خرید و فروش vpn
آشنایی با چگونگی خرید و فروش vpn
خرید و فروش vpn

مدتی است که مبحث خرید و فروش vpn با توجه به وسعت شبکه های مجازی به سوژه داغ جامعه مبدل شده است. نرم افزار vpn وسیله ای برای ایجاد ارتباط در شبکه است. اکثر کمپانی ها و سازمان ها به دنبال یک کانال امن با شتاب بالا می گردند. اساساً این نرم افزار یک کانال اختصاصی که از یک کانال عمومی همانند اینترنت برای وضع یک شبکه ارتباطی ویژه بین تعدادی کاربر و دستیابی به اطلاعات استفاده می شود به همین دلیل خرید و فروش vpn از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

همان‌ طور که از نام این نرم افزار مشخص است هرکس را به یک کانال شخصی از نت که تنها محدود به خود شخص است وصل می کند و در اینجا دیگر خبری از دنیای شلوغ و بدون امنیت اینترنت نیست. یکی دیگر از عوامل خرید و فروش vpn این است که با توجه به این نرم افزار می توان به دور کردن کاربران یک شرکت به کانال اختصاصی ارگان پرداخت حتی اگر به شکل فیزیکی در ارگان وجود نداشته باشند. استفاده از این نرم افزار بسیار پرکاربرد می باشد از کانال های عمومی فاصله را بی معنی می کند ایمن بودن را افزایش می دهد و گرفتاری های استفاده از قراردادهای گوناگون را کم می کند. به دلیل مزیت های فراوانی که دارد خرید و فروش آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

خرید و فروش vpn جرم است؟

خرید و فروش vpn
vpn

آیا خرید و فروش vpn جرم محسوب می شود؟ آیا استفاده از این نرم افزار قانونی است؟ مبحثی که درباره جرم بودن خرید و فروش vpn مورد توجه قرار گرفته است‌ متأثر از اظهارات دادستانی در باب پیگیری این مسئله بعد از فیلتر شدن شبکه اجتماعی مانند تلگرام و رونق فروش فیلترشکن ها است.

واضح و مبرهن است که با نگرش به اصل قانونی بودن جرم و سلطه اصل برائت تا وقتی که مسئله ای در قانون به عنوان جرم شناخته نشود و برای آن مجازاتی در نظر گرفته نشود قدرت مجازات اشخاص برای آن نفی شده است. جرم خرید و فروش vpn توسط هیچ قانونی به تصویب قانون کیفری نرسیده است.

تنها مسئله ای که امکان دارد این بحث را در باب خرید و فروش vpn با شک روبه رو کند 《بند 5》 از بخش《ه》 بحث مصداق های مجرمانه به وسیله کمیته انتخاب مصداق های محتوای مجرمانه است که بیان کرده 《 ترویج فیلترشکن و فراگیری شیوه های عبور از نظام فیلترینگ 》 از مصداق های بند ج ماده 25 قانون جرم های رایانه ای می باشد.

در باب این بند باید به نکته های زیر توجه کرد :

خرید و فروش vpn
خرید و فروش vpn

•مصداق های معین شده از سوی کمیته تعیین مصادیق مجرمانه به سبب مواد 21 و 23 قوانین جرم های رایانه ای در باب عرضه کنندگان خدمات دستیابی و سرور میزبانی حاکم است و نه عموم مردم.
•معین نمودن این مسئله همچون یک متن محرمانه گونه ای قانون گذاری است و بیرون از قابلیت کمیته بوده و فاقد اعتبار است.
خرید و فروش vpn با فیلترشکن کاملاً فرق دارد. وی پی ان در جهت بالا بردن ایمنی اطلاعات به کار گرفته می شود و کاربرد متداول از آنها در کشورمان ایران در سمت دور زدن فیلترینگ به هیچ عنوان باعث تغییر هویت آن شود.
فروش فیلترشکن نمی توان مصادیق بند ج ماده 25 قانون جرم های رایانه ای باشد چون که گذر از فیلترینگ با دستیابی غیر قانونی گفته شده در این ماده متمایز است.

در روند قضایی هم گاهی رغبت به نفی تعقیب و بی گناهی این متهمین وجود دارد. لیکن گاه رغبت به گناه دانستن مسئله معتبر به عقیده کمیته انتخاب مصداق های محتوای مجرمانه نیز با تأسف رؤیت شده است.

درآمد خرید و فروش vpn چقدر است؟

درآمد خرید و فروش vpn
درآمد خرید و فروش vpn

برآورد و محاسبه درآمد خرید و فروش vpn به چه شکلی است؟ بر طبق آمار داده شده توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور هم اکنون 72 میلیون و 941 هزار استفاده کننده اینترنت در کشور کوشا هستند که از آن میزان تقریباً 6 میلیون عضو به اینترنت پر سرعت دستیابی دارند. همان طور که برای کاربرد این نوع اینترنت استفاده کننده باید گوشی هوشمند در دسترس داشته باشد در این صورت می توان تخمین زد که شمار قابل توجهی از این اشخاص در گوشی همراه خود از شبکه های اجتماعی بهره می گیرند. برای مطمئن شدن از تعداد کاربران می‌توانید به شمار جهانی وی آرسوشال و هود سوییت رجوع کرد. بر طبق این کشور عزیزمان ایران حداقل 40 میلیون استفاده کننده گوشی در فضای مجازی فعال می باشند.

چون که در ایران تقریباً کلیه شبکه های اجتماعی به غیر از اینستاگرام فیلتر می باشد. با تخمین مناسبی می توان ادعا کرد که کم و بیش کلیه این اشخاص در گوشی همراه خود از فیلترشکن استفاده می کنند به طور تقریبی اگر از هر 8 عضو 1 عضو از فیلترهای غیر مجانی استفاده کند می توان برآورد کرد که دست کم درآمد خرید و فروش vpn ماهانه 50 میلیارد تومان است.

نوشته آشنایی با چگونگی خرید و فروش vpn اولین بار در خرید VPN ، خرید فیلتر شکن ، خرید سیسکو ، خرید کریو : TEH VPN. پدیدار شد.

]]>